ЗСУ штурмом взяли насосну станцію під Білогорівкою

Російські окупанти вважають утримання Кремінної пріоритетом для себе попри те, що місто досить вразливе з географічної та логістичної точок зору. Тому агресор активно посилює свою лінію оборони на цій ділянці фронту пропорційно до того, як зростає тиск Збройних сил України.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, повідомило Міністерство оборони Великобританії. Такі очевидні констатації фактичного стану нас з вами можуть дещо дратувати, але не треба забувати, що цільовою аудиторією цих звітів є британці.

Тим часом, боєць ЗСУ, який веде в «Твіттері» сторінку «Otto Hans Wolf» повідомив, що воїни 81-ої окремої аеромобільної бригади ЗСУ взяли штурмом об’єкт Водокачка в районі Білогорівки Луганської області.

Дивись скрін і мапу від «liveuamap.com» — Білогорівка розташована в десяти кілометрах південніше Кремінної. Очевидно, саме її мав на увазі «Otto Hans Wolf», коли написав: «Ми вже ближчі».

«Ексаревский» вважає, що під Водокачкою мається на увазі насосна станція першого підйому (очевидно, вона стоїть на березі поруч розташованого Сіверського Донця). Дивись скріни.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» добыл волевую победу над «Сталью»: видео голов

29.07.2017 - 21:50
Объективно сильнейшая на сегодняшний день команда Украины, действующий чемпион «Шахтер» очень тяжело входит в новое первенство. После уверенной победы в первом туре горняки проиграли во втором «Динамо», а сегодня за ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...

Кот осмысленно играет на пианино (видео)

08.02.2016
Талантливыми и с хорошим музыкальным ...