Бійці 58-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Виговського вночі знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів.
Танк і щонайменше дві (можливо, три) бойові броньовані машини загарбників підірвалися на протитанкових мінах. Після чого їх та ворожих штурмовиків добивали дрони-камікадзе.
Наприкінці ролика показано певний акт фронтового «милосердя»: біля розбитого танка корчився у конвульсіях інтервент з відірваними кінцівками. Дрон підлетів і залишив біля нього бомбу, вибух якої припинив страждання приреченого загарбника.
