ЗСУ розбили штурмові загони окупантів під Костянтинівкою

На Курахівському (раніше Мар’їнському) напрямку протягом перших шістнадцяти годин поточної доби бійці Сил оборони відбивали шість штурмів російських окупантів біля Красногорівки, Костянтинівки та Георгіївки.

Повідомивши про це в оперативній інформації станом на 16:00, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав, чим саме закінчилися ворожі атаки.

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» прокоментував розгром штурмової бронетанкової колони бійцями 79-ої окремої десантно-штурмової Таврійської бригади ЗСУ в районі нещодавно окупованої Новомихайлівки, про що повідомлялося раніше.

На жаль, знищення ворожої бронетехніки ще не означає відбиття штурму, адже ворожа піхота використовує танки і бронемашини, в першу чергу, в якості «таксі»:

«… Кацапи змогли дібратися до околиць Костянтинівки, подальша доля піхоти, яка розлізлася після ураження, невідома. Також московити пробували лізти через Парасковіївку, змогли сховатися в будинку, але українська авіація розчепила на атоми орків. Ситуація залишається складною через постійний тиск з боку ворога».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новая украинская штурмовая винтовка «Малыш»

25.10.2015 - 17:43
Новый облик АК. Буллпап «Малыш» (Украина). Существует в обоих калибрах: 7,62х39 и 5,45х39. Разработчик: «Интер про инвест». ...