ЗСУ розбили окупантів в районі Козачих Лагерів

Американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому звіті про ситуацію на фронті підтверджує вдалий рейд Збройних сил України в районі села Козачі Лагері на лівому окупованому березі Дніпра.

При цьому ISW не вірить, що ЗСУ залишилися чи закріпилися в селі, принаймні доки не побачить візуального підтвердження тривалої української присутності поблизу Козачих Лагерів або інших населених пунктів на східному березі.

Однак, принаймні на деякий час ЗСУ все-таки звільнили даний населений пункт, що визнали різноманітні джерела, в тому числі рашистські.

А Телеграм-канал «KRIG ➔» («OSINT новини та аналітика») оприлюднив фотографію інтервентів, взятих в полон в Козачих Лагерях. Цікаво, що вони сидять в автомобілі. Можна припустити, що знімок зроблено вже на правому (вільному) березі Дніпра.

Чи може все-таки на лівому? Тоді треба визнати, що ЗСУ мають чи мали там певну техніку. Як вони її туди переправили?

Сам «KRIG ➔» припускає, що ЗСУ намагаються закріпитися в Козачих Лагерях: «Бойові дії продовжуються, Сили оборони закріплюються на зайнятих рубежах та продовжують успішно наступати. Зауважу, що все це без важкої техніки». В принципі, в плавнях техніка не дуже й потрібна, а наша артилерія може контролювати Козачі Лагері і з правого берегу.

Підтверджує це і телеграм-канал «Легіон Диванної Розвідки»:  «На території Козачих Лагерів осінтери фіксують збільшення присутності ЗСУ». Але чому цього не бачить ISW?

Навіть якщо рейдова група все-таки повернулася на правий берег Дніпра, операція була вдала. Як написав рашистський пропагандист-воєнкор «Тринадцатый», російські окупанти втратили 25 чоловік вбитими та полоненими включно з трьома офіцерами. Також ЗСУ захопили з собою цінні трофеї (зброю рації, телефони, боєприпаси тощо). Останнє речення дозволяє припустити, що «Тринадцятий» впевнений в тому, що ЗСУ залишили Козачі Лагері.

Однак з цим категорично не згоден Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» (він дає переклад українською слову Лагері, чого для назви н.п. робити не слід):

«Біля села Козачі Табори була висадка наших бійців разом із спецназом ГУР, які вибили російський 1322 батальйон з позицій. Це дозволило створити опорний пункт на лівому березі Дніпра.

Бійці обійшли Козачі Табори з півдня та продовжили наступ у напрямку села Челбурда. Подальший рух створює умови для оточення підрозділів ворога».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Полтергейст устроил ДТП (видео)

11.12.2015 - 15:05
Необычное ДТП засняла камера видеонаблюдения на одном из городских перекрестков. Невидимая сила подбросила автомобили вверх, словно легкие спичечные коробки. Поговаривают, будто китайцы делают автомобили из папье-маше, одноразовые и ненадежные. Глядя ...

Появилось видео ночного боя под Авдеевкой

30.10.2017
Пресс-центр штаба АТО показал видео ...