ЗСУ розбили окупантів, що вдерлися в межі Часового Яру

Штурмова піхотна група російських окупантів вийшла до мікрорайону Новий вільного міста Часів Яр на Бахмутському напрямку, де була знищена вогнем нашої артилерії та FPV-дронами-камікадзе.

Про це розповів особисто головнокомандувач Збройними силами України, вказавши, що Кремль поставив завдання своїм військам захопити Часів Яр до дев’ятого травня.

Потрібно зважати, що Новий — це не самий східний мікрорайон Часового Яру, до нього загарбники прориваються з півдня. Раніше ворог вже вдерався в саму східну частину міста, окраїна якого зараз вже є сірою зоною. 

Є надія на те, що просування агресора в Часів Яр буде призупиненим, адже Сирський заявив: «З метою адекватного реагування на дії противника та зміцнення оборони наших військ на цьому напрямку були вжиті заходи щодо суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами, засобами радіоелектронної боротьби».

Нагадаємо, про достатньо серйозну лінію оборони навколо Часового Яру напередодні заявили й експерти американського інституту вивчення війни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Янукович сорвался и нахамил украинской журналистке: видео

25.11.2016 - 19:39
Янукович на пресс-конференции в Ростове нахамил журналистке телеканала СТБ. На вопрос, как он думает, что о нем напишут в учебниках истории, отреагировал агрессивно. Он заявил, что напишут правду. И ей ...

Появилось видео, как Путин опрокинул стул Эрдогана

23.11.2017
Владимир Путин попал на передовицы, ...