ЗСУ розбили міст на окупованій частині Сумщини

Винищувач «МіГ-29» Повітряних сил Збройних сил України розбиив міст на окупованій території поблизу прикордонного частково окупованого села Юнаківка Сумського району Сумської області (Північно-Слобожанський напрямок).

Для цього екіпаж використав три високоточні американські керовані авіаційні бомби «GBU 62» та «GBU 39». Попри те, що всі вони влучили в ціль, споруда повністю не знищена, однак бронетехніка і навіть автомобілі противника по ній вже не проїдуть. Таким чином, суттєво ускладнено логістику противника.

Про це з посиланням на наших захисників розповів військовий Телеграм-канал «Соняшник», який спеціалізується на авіаційній тематиці та адмініструється українськими військовослужбовцями.

Оприлюднене відео змонтоване з кадрів, відзнятих розвідувальним безпілотним літальним апаратом, оператори якого скоригували влучний удар.