ЗСУ ракетами «Storm Shadow» розбили частину ППО в Криму

Сьогодні близько шостої години ранку базу протиповітряної оборони російських окупантів (військова частина № 85683) на горі Ай-Петрі в Криму успішно атакували ракети «Storm Shadow», вірогідно, випущені літаками Збройних сил України.

Про це з посиланням на «російські джерела, обізнані з обстановкою», повідомляють окремі військові блогери (наприклад, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» або «Пан Пачковський» в «Х»).

За їх попередніми даними, загинув командир вищевказаної частини Олександр Кулаков і ще один військовослужбовець, невизначена кількість особового складу отримали поранення, ушкоджена територія і обладнання об’єкта.

Гора Ай-Петрі знаходиться західніше Ялти, на ній базується третій радіотехнічний полк 40-ої радіотехнічної бригади військово-космічних сил РФ. На ілюстративній фотографії саме ця база, але, зрозуміло, до удару.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ уничтожили позиции террористов с тремя грузовиками: новое видео

18.02.2019 - 15:12
Сегодня в 13:34 фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал полную версию ранее демонстрировавшегося в урезанном варианте видео с обстрелом взводного опорного пункта российско-террористических формирований ЛНР в районе Золотого (западная Бахмутка). Акция ...