ЗСУ провели успішний наступ на Мелітопольському напрямку

Другий день поспіль авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» фіксує просування Сил оборони західніше раніше звільненого Роботиного (наш проривний плацдарм на Мелітопольському напрямку).

В свою чергу, 46-а окрема аеромобільна бригада Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, у своєму Телеграм-каналі сьогодні це підтвердила:

«За останній тиждень ЗСУ добре просунулися на захід від Роботиного. Порівняно із середнім темпом (просування) останнього місяця, а практично його відсутності, тактично дуже якісно з хорошими перспективами».

Також 46-а бригада пояснила, що таким чином ЗСУ допомагають побратимам на інших ділянках фронту:

«Будь-яка загроза від нас противнику тут — це неможливість ворогу зняти підрозділи звідси і перекинути їх на інші ділянки фронту, неможливість маневрувати. Робота тут — це допомога хлопцям на інших напрямках, зокрема в районі Херсона. Теж саме противник робить проти нас в Авдіївці — витягує резерви, намагається скувати сили там для неможливості перекинути їх на інші напрямки. Йде війна резервів по всій ділянці фронту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винничанка берет участие в отборе на Евровидение: видео

09.01.2017 - 18:58
Винницкая исполнительница Оксана Славна принимает участие в отборе на песенный конкурс «Евровидение-2017». В Facebook она написала о своем намерении представлять Украину в Киеве и попросила поддержки, пояснив, что надеется на ...

На детском карнавале в Париже взорвалось чучело: видео, фото

01.04.2017
Страшный взрыв прогремел на детском ...

Мосийчук и Лещенко подрались на телеканале NewsOne: видео

11.08.2018
Как известно в Радикальной партии ...