Минулої доби на Бахмутському напрямку бійці Сил оборони в сімнадцяти бойових зіткненнях знищили 92 (майже умовну роту) російських окупантів, ще 156 поранили. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий.
Тим часом, бійці, які воюють на цій ділянці фронту, натякають, що Бахмут вже пав, дивись скріни. Але якщо це навіть і так, боротьба триває – пише «Бахмутський Демон»:
«Продавлюємо орків на флангах, про кілометри поки мова не йде, але просування триває».
А бійці 93-ої окремої механізованої бригади Холодний Яр ЗСУ, яка раніше воювала безпосередньо в місті, показали відео знищеного ворожого танку. Йому відірвало башту детонацією власних снарядів.
