ЗСУ просунулися вперед в районі Вугледара

Минулої доби на Новопавлівському (Вугледарському) напрямку на півдні Донецької області російські окупанти обстрілювали з артилерії різних типів райони населених пунктів Вугледар, Богоявленка, Новоукраїнка, Пречистівка та Золота Нива.

Про це в зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його спікер Андрій Ковальов.

В свою чергу, авторитетний український укладач фронтових карт «deepstatemap.live» на актуальній мапі суттєво покращив положення ЗСУ західніше Вугледара. Дивись для порівняння скріни від дванадцятого та тринадцятого грудня; на останньому ми червоною стрілочкою позначили місце «просування».

Ми взяли слово просування в лапки тому, що сам «deepstatemap.live» пояснив цю зміну уточненням ситуації. Тобто, можливо, ця територія була помилково зафарбована в рожевий колір окупації.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022 - 14:07
Голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов повідомив, що в небі над Україною багато російських ракет. І закликав людей знаходитись в укриттях. Раніше про пуски ракет повідомили очільники Одеської, Миколаївської ...

В России подростки атаковали полицию: видео

28.05.2017
Подростки в Челябинске устроили обструкцию ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...