ЗСУ просунулися вперед в районі Вугледара

Минулої доби на Новопавлівському (Вугледарському) напрямку на півдні Донецької області російські окупанти обстрілювали з артилерії різних типів райони населених пунктів Вугледар, Богоявленка, Новоукраїнка, Пречистівка та Золота Нива.

Про це в зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його спікер Андрій Ковальов.

В свою чергу, авторитетний український укладач фронтових карт «deepstatemap.live» на актуальній мапі суттєво покращив положення ЗСУ західніше Вугледара. Дивись для порівняння скріни від дванадцятого та тринадцятого грудня; на останньому ми червоною стрілочкою позначили місце «просування».

Ми взяли слово просування в лапки тому, що сам «deepstatemap.live» пояснив цю зміну уточненням ситуації. Тобто, можливо, ця територія була помилково зафарбована в рожевий колір окупації.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018 - 15:22
Вечером 10 февраля на столичном проспекте Правды возле АЗС произошла стычка между водителями. Причиной конфликта стало то, что один из водителей решил не дожидаться своей «очереди». Как сообщает Киев оперативный ...

ВСУ разбили ПТУРами блиндаж с террористами: видео

08.09.2019
Военный журналист Андрей Цаплиенко обнародовал ...