ЗСУ просунулися вперед в районі Роботиного

Збройні сили України просунулися вперед західніше звільненого влітку села Роботине на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області).

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, з посиланням на геолоковані бойові відео повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Кадри, на яких російські окупанти обстрілюють щойно захоплені українцями позиції, оприлюднив один з рашистських «воєнкорів». Решта інформації ISW про цю ділянку фронту базується виключно на словах рашистських та українських блогерів.

Так, наш військовий спостерігач Костянтин Машовець заявив, що ЗСУ просунулися до Новопокровки, від якої нас відділяє лише одна лісосмуга.

Рашисти ж кажуть про наші безуспішні атаки біля Новопрокопівки, Копанів, Вербового і Новофедорівки.

При цьому авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» змін на цій ділянці фронту не зафіксував. Дивись його актуальну мапу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обстрела из танка девятиэтажного дома в Авдеевке

11.03.2017 - 21:24
Появилось видео обстрела из танка девятиэтажного жилого дома в Авдеевке. Напомним, ранее мы сообщали со ссылкой на местных жителей, что террористы с обеда ведут обстрелы города и промзоны из танков ...

Дженнифер Лопес на 48-летие надела «голое» платье: видео

24.07.2017
Популярная американская певица Дженнифер Лопес ...

Появилось видео, как Сенцов сжег тюремную робу

13.09.2019
Олег Сенцов избавился от тюремной ...