ЗСУ просунулися вперед у Вербовому

Російські окупанти великими силами, але непродумано і безуспішно контратакували Збройні сили України на Оріхівському напрямку (наш проривний плацдарм на Мелітопольському напрямку в західній частині Запорізької області).

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку повідомило міністерство оборони Великобританії, вказавши на великі втрати загарбників.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення рашистів про те, що бійці Сил оборони на цій ділянці фронту звільнили вже начебто половину села Вербове.

Інформація вимагає альтернативного підтвердження. Хоча раніше різні достовірні джерела вказували на те, що ЗСУ контролюють західну частину Вербового. А Генштаб ЗСУ сьогодні називав Вербове серед тих сіл, які росіяни обстрілювали.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016 - 11:57
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП в Запорожской области избила свою коллегу, не хотят оставлять в патрульной полиции, но и не могут перевести на другую службу. Чтобы как-то пристроить «хулиганку», ее ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...