ЗСУ просунулися вперед у Часовому Ярі, – ISW

Збройні сили України нещодавно підтверджено відновили втрачені позиції (фактично просунулися вперед) у частково окупованому містечку Часів Яр на Краматорському напрямку.

Про це без географічних і часових подробиць, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

На жаль, альтернативного підтвердження цієї інформації наразі ми не помітили. Тим часом наші захисники, які воюють на цій ділянці фронту і ведуть свої телеграм-канали, сьогодні вранці повідомили наступне:

«Бахмутський Демон» о 6:17: «Запекла нічка була в Часовому Ярі. Зранку керовані авіаційні бомби. Всім привіти».

«Бахмутський Балу» о 9:25:  «Часів Яр — інтенсивність штурмових дій зараз знизилась. Орки готуються штурмувати, перейшовши канал. Для цього просто засипають КАБами будинки найближчі до каналу. Повністю перестали використовувати техніку, лише мотоцикли та квадроцикли. Багато підготовлених груп фпвішників на кастомних частотах намагаються вибивати нашу логістику».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

10 впечатляющих 3D-рисунков на асфальте, которые стали современными достопримечательностями: видео

15.01.2017 - 17:07
3D-стрит-арт настолько захватывает воображение и дает такой большой приток зевак и туристов, что мгновенно становится местной достопримечательностью. А если увидеть эти реалистичные водопады, обрывы и мосты живьем, просто взрывается мозг. ...

В центре Стокгольма прогремел взрыв (видео) (фото)

26.01.2016
По информации шведского издания Expressen, ...

Собака повторила трюк Мэрилин Монро (видео)

30.11.2015
Многие помнят трюк Мэрилин Монро ...