ЗСУ просунулися вперед північніше Вербового

Бійці Збройних сил України повільно, але просуваються вперед в районі нашого проривного плацдарму південніше міста Оріхів Запорізької області на Мелітопольському напрямку.

Представник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун стверджує, що просування складає від п’ятдесяти до чотирьохсот метрів на добу.

Заважає наступу відчайдушний спротив російських окупантів і їх насичена система інженерних укріплень. Натомість зростає кількість знищеної ворожої техніки. Щоправда, з прямої мови Олександра Штупуна важко напевно зрозуміти, за який саме період йде мова:

«Якщо рахувати з минулого понеділка, були втрати в техніці 20-30 одиниць. І до кінця цього тижня дві останні доби ми фіксуємо понад 50 одиниць втраченої ворогом техніки».

Якщо припустити, що 20–50 одиниць техніки знищується щодня, то це дуже круто. Тому, мабуть це все-таки сумарний показник за тиждень, що теж багато. Хотілось би просити наших спікірів подавати інформацію, яка не трактується двозначно.

Тим часом  авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував просування Сил оборони на цій ділянці фронту – північніше Вербового.

Дивись скріншоти його карти за 22 та 23 вересня; на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили первинно звільнену територію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019 - 10:46
Сегодня рано утром в прифронтовом Куйбышевском районе Донецка взорвался склад боеприпасов террористов ДНР (смотри видео и скрины от местных жителей, размещенные в социальных сетях): «Донецк, Куйбышевский район, 7:12, 25/09/2019. пожар ...

Убийство российского криминального авторитета попало на видео

27.07.2018
В российском Новокузнецке застрелили одного ...

Месси творит чудеса с мячом: видео

31.12.2017
Официальный YouTube-канал Барселоны выложил видео, ...