ЗСУ просунулися вперед південніше Бахмута

На Бахмутському напрямку бйці Сил оборони протягом перших вісімнадцяти годин десятого вересня успішно стримували російських окупантів в районах Оріхово-Василівки північніше Бахмута та біля Кліщіївки і Курдюмівки південніше.

У той же час штурмові дії наших захисників мали частковий успіх в районі Кліщіївки південніше Бахмута: «Витісняють противника із займаних позицій та закріплюються на досягнутих рубежах».

Паралельно загарбники завдали авіаційні удари по Хромовому під Бахмутом, а від їх артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад 25 населених пунктів, серед яких Васюківка, Міньківка, Оріхово-Василівка, Богданівка, Іванівське, Курдюмівка.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом, наш захисник, який воює на цьому напрямку і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», фактично підтверджує попереднє вибиття інтервентів з Кліщіївки і сусідньої Андріївки, згадавши мем про «жест доброї волі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Блуждающий танк» в зоне АТО уничтожил бус с контрабандой: видео

30.09.2017 - 18:06
Госпогранслужба Украины сообщает о задержании на КПВВ Майорск ехавшего в ДНР ноутбука стоимостью около 13 тысяч гривен: «Водія разом з автівкою та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення». ...

Побелка деревьев: когда, как и надо ли вообще

18.11.2015
Побеленные деревья в нашей стране ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...