ЗСУ просунулися вперед південніше Бахмута

На Бахмутському напрямку бйці Сил оборони протягом перших вісімнадцяти годин десятого вересня успішно стримували російських окупантів в районах Оріхово-Василівки північніше Бахмута та біля Кліщіївки і Курдюмівки південніше.

У той же час штурмові дії наших захисників мали частковий успіх в районі Кліщіївки південніше Бахмута: «Витісняють противника із займаних позицій та закріплюються на досягнутих рубежах».

Паралельно загарбники завдали авіаційні удари по Хромовому під Бахмутом, а від їх артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад 25 населених пунктів, серед яких Васюківка, Міньківка, Оріхово-Василівка, Богданівка, Іванівське, Курдюмівка.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом, наш захисник, який воює на цьому напрямку і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», фактично підтверджує попереднє вибиття інтервентів з Кліщіївки і сусідньої Андріївки, згадавши мем про «жест доброї волі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ массированным ударом уничтожили позицию оккупантов на Донбассе: видео

31.05.2018 - 13:59
В мае на Светлодарской дуге была уничтожена передовая позиция оккупантов «Прыщ» (она же «Фурункул). Операцию провели бойцы подразделения К-2. Подробно о подготовке и проведении операции рассказывал фронтовой волонтер Юрий Мысягин. ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...