ЗСУ просунулися вперед на Мелітопольському напрямку

На Мелітопольському напрямку (лінія фронту в західній і центральній частині Запорізької області) Сили оборони ведуть  наступальну операцію, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають інтенсивних артилерійських ударів по ворогу, в тому числі, в рамках контрбатарейної боротьби.

Про це в сьогоднішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів про ситуацію південніше міста Оріхів на цій ділянці фронту:

«ЗСУ підійшли впритул до села Роботине. Кацапи публікують кадри ударів по ймовірних позиціях ЗСУ в посадці, яка напроти села. Це основна посадка перед самим селом, де знаходяться ворожі окопи, а наша техніка там вільно просувається. Тобто, ідуть бої вже безпосередньо за село».

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап «DeepState» зафіксував просування ЗСУ східніше Роботиного. Дивись для порівняння його мапи від четвертого та п’ятого липня. На останній ми синіми стрілочками умовно позначили місця просування наших захисників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Таиланде накрыли российский секс-бизнес с Настей Рыбкой во главе: видео задержания

26.02.2018 - 11:44
Активно позиционируя себя как секс-символ России Настя Рыбка вместе со своим наставником Алексом Лесли и компанией «секс-тренеров» оказались за решеткой в Таиланде. Местные власти предъявили им разные претензии – от ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...

Уайлдер на кураже эффектно нокаутировал Ортиса в чемпионском бою: видео

04.03.2018
Преемник Кличко, нокаутировав кубинца Ортиса, ...