ЗСУ просунулися вперед на Харківщині, – ISW

Бійці Сил оборони нещодавно здійснили підтверджені просування поблизу прикордонного села Липці на півночі Харківської області (район Вовчанська). Про це без конкретики в сьогоднішньому зведенні про ситуацію в Україні, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

На жаль, альтернативних підтверджень цієї інформації ми не помітили. Зокрема, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» під час сьогоднішньої актуалізації своєї карти на цій ділянці фронту змін не зробив.

А пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у звіті за 22 з половиною години 27-го травня, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, заявив:

«На Харківському напрямку від початку доби відбувалося десять бойових зіткнень. Відбито шість атак противника в районах Липців, Стариці та Вовчанська. Тривають бої поблизу Стариці й Тихого. Ситуація контрольована, наші воїни діють активно, завдають ворогу втрат». 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Онищенко выложил видео проверки его агентами ФБР на детекторе лжи

19.12.2016 - 16:45
Правда, из него абсолютно ничего не ясно Беглый нардеп Александр Онищенко опубликовал у себя в Фейсбук сообщение о том, что его якобы проверили на детекторе лжи агенты ФБР. По каким ...

Тигр спас зоолога от ягуара

19.08.2016
Хищник не дал атаковать своего ...

В США опять свирепствуют торнадо, — есть разрушения (видео)

03.02.2016
После серии ударов декабрьской стихии, ...