ЗСУ просунулися від Кліщіївки у бік Бахмута

На Бахмутському напрямку минулої доби наші захисники відбили усі п’ятнадцять атак російських окупантів біля вільного Хромового під самим Бахмутом та в районі нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки південніше міста.

Крім того, бійці Сил оборони продовжували власні штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці та закріплюючись на досягнутих рубежах.

Про це в ранковому зведенні, серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування ЗСУ зі сторони Кліщіївки в бік Бахмута.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за останній день жовтня і перше листопада; на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили первинно звільнену територію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кто внес больший вклад в Победу над фашизмом — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, пытался выяснить журналист на улицах города (видео)

03.04.2014 - 17:05
Кто внес больший вклад в Победу — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, какая битва стала решающей — на Чудском озере или Куликовская, и почему Австралия до сих пор принадлежит Венгрии пытались ...

Появилось видео мощного извержения вулкана Этна

16.03.2017
В результате извержения лавы из ...

На отвесной скале открыли магазин для альпинистов: фото, видео

12.09.2017
Бывалые скалолазы заранее просчитывают не ...