ЗСУ просунулися великими силами на Запоріжжі

Протягом перших вісімнадцяти годин сімнадцятого вересня в районі нашого проривного плацдарму на Мелітопольському напрямку в Запорізькій області  російські окупанти завдали авіаційні удари по районах Новоданилівки, нещодавно звільненого Роботиного та більшою мірою окупованого Вербового.

Про це, серед іншого, в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тут цікава не лише висока щільність авіаударів на невеликій площі (швидше за все сама висока на всьому фронті), яка спостерігається останнім часом щодня. А також те, що, здається, вперше агресор бомбив район Вербового.

Це може означати, що до села підійшли не просто передові піхотні загони чи диверсійно-розвідувальні групи Сил оборони, які  вже давно заходять в західну частину села, а значно більші сили… Побажаємо їм вдачі.

Тим паче, що ГШ ЗСУ також вказав, що наші захисники продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку: «Знищують ворога та крок за кроком звільняють окуповані території».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Ющенко назвал Достоевского и Чайковского украинскими композитором и писателем: видео

27.12.2016 - 23:20
Ющенко сделал сильный ход в информационной войне с Россией Вот кого нужно назначать на должность министерства информации — Виктора Ющенко! Как он затролил Россию и элегантно надавил на великоимперскую мозоль! ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019
Мама, я посуду помыла, уроки ...