ЗСУ повністю звільнили Роботине

На Мелітопольському напрямку (південніше міста Оріхів на Запоріжжі) Збройні сили України мали успіх у просуванні південно-східніше Роботиного та південніше Малої Токмачки.

Про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі у звіті про ситуацію на фронті за минулий тиждень заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр:

«Ворог намагався повернути втрачені положення східніше Роботине Запорізької області. Але безуспішно. В Роботине зараз триває планова бойова робота».

В свою чергу, авторитетний західний воєнний аналітик «Def Mon» сьогодні написав:

«Вчора ввечері джерело повідомило мені, що Роботине звільнено. Уточнення сьогодні вранці: це сталося після «невеликого нічного бою на блокпосту в південній частині». Сьогодні вранці я отримав підтвердження від окремого джерела в цьому районі».

Рашисти, які ще вчора писали, що ЗСУ контролюють більшу частину села, сьогодні прямо пишуть, або натякають на те, що загарбники з нього вибиті.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Приспособление для чистки снега с крыш (видео)

10.01.2016 - 16:01
Продолжается сезон снегопадов. И тем, кто живет в частных домах, прибавилось забот по уборке снега с дорожек, а также с крыш домов и сараев. Те, у кого большие площади и ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...