ЗСУ пострілом з HIMARS знищили російський танк

Підрозділи ракетних військ Збройних сил України за перші вісімнадцять годин другого жовтня уразили два місця концентрації живої сили, озброєння та військової техніки, пункт управління та два артилерійських засоби російських окупантів.

Про це в вечірньому звіті, серед іншого, розповіла преслужба Генерального штабу ЗСУ.

В свою чергу, народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягiн оприлюднив відео прямого влучання високоточного снаряду реактивної системи залпового вогню HIMARS в російський танк, який знаходився в капонірі на позиції загарбників.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого знайшли «жирну» ціль, скоригували удар по ній і зафіксували результат.

На початку відео видно підліт боєприпасу і пряме влучання. Коли дим після вибуху розсіявся, стало помітно, що в танка горить башта, і, що важливіше, йде дим з дула. Останнє точно свідчить за внутрішню пожежу, яка в більшості випадків говорить саме про знищення танка.

До речі, танк в капонірі – це фактично теж артилерійська одиниця.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Рыбаку попалась рыба с человеческими зубами, видео

06.04.2018 - 18:30
Рыбаки и любители необычного частенько «демонстрируют» фото и видео неких загадочных существ. Даже русалку фотографировали. На востоке Индонезии глава семейства больше думал о том, как прокормить родных, но улов его ...

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, ...