ЗСУ показали знищення штурмового загону окупантів

Бійці батальйону безпілотних авіаційних безпілотних комплексів «Strike Drone Company» знищили штурмову піхотну групу російських окупантів, про що повідомили в однойменному Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео.

Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом. На початку близько десятка інтервентів лежать на землі, частина з них прикидається мертвими, інші справді «двохсоті».

Дрон-камікадзе підлітає впритул до інтервента. Оператор переконується, що той ще живий і влучає йому прямо в голову – легка миттєва смерть – її відірвало від тіла.

Інший загарбник встав, підійшов до першого, переконався, що тому вже нічим не допоможеш, і пішов назад. Таким чином він себе видав – коли він влігся і застиг, в нього влучив другий дрон, і він загорівся.

Третій камікадзе влучив у ще одного «прикидашку». Але той за допомогою подільника загасив на собі полум’я. Хоча по-любому отримав серйозні поранення від прямого влучання з вибухом.

«Відірвана голова, зашмалені загарбники і зірваний штурм. Показуємо вам, як за допомогою трьох дронів-камікадзе можна спинити штурмову групу росіян і не підпустити їх до нашої піхоти», — коментує «Strike Drone Company».

З попередніх новин відомом, що 47-а бригада воює на Покровському напрямку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винницкая «Нива-В» продолжила ничейную серию в домашней встрече со «Скалой»: видео

27.08.2017 - 16:08
Домашний поединок винницкой «Нивы-В» против «Скалы» из Стрыя 26 августа завершился «боевой» ничьей. На гол «нивовца» Дмитрия Осадчего гости из Львовщины ответили точным ударом Валерия Сада. После 35-ой минуты матча ...

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017
Ксения Собчак, которая заявила о ...

У границы Украины замечено много российских танков: видео

03.04.2018
Известный проукраинский блогер «IgorGirkin», который отслеживает ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...