ЗСУ «по-тихому» звільнили нові території на Запоріжжі

Мелітопольський напрямок (лінія фронту південніше міста Оріхів Запорізької області) залишається єдиним, де минулої доби бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції.

Про це в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Павло Ковальчук.

Таким чином, він фактично заперечив попереднє ранкове повідомлення ГШ ЗСУ про те, що наші захисники вели контрнаступ окрім Мелітопольського ще й на Бахмутському напрямку…

Вже «мовчимо» про переконливі дані за наші штурмові дії на Лиманському (Кремінському) та Бердянському напрямках, про що ми повідомляли раніше.

А авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував наше просування в самій західній частині фронту на Запоріжжі – південніше Кам’янського.

Дивись для порівняння скріншоти його карти за четверте вересня та сьогодні. На останньому ми синіми стрілочками умовно позначили звільнені території. Цікаво, що Сили оборони тут збільшили, як сіру зону (первинного звільнення), так і ту, на якій надійно закріпилися (зелений колір).

На початку минулого літа ЗСУ з важкими боями звільнили тут села Лобкове і П’ятихатки, але після того на цій ділянці фронту ситуація заспокоїлася. Останні ж просування, вірогідно, сталися «по-тихому».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Десантники ВСУ издеваются над террористами под Донецком: видео

15.12.2017 - 22:21
В вечерней сводке за первые 18 часов 15 декабря спикер АТО Василий Лабай объяснил дневные сообщения жителей Донецка и округи обстрелами украинских позиций у Опытного из 82-миллиметровых минометов; на вентиляционном ...

Как приучить кота к унитазу

10.09.2016
Вы мечтаете, чтобы ваш питомец ...