ЗСУ «по-тихому» звільнили нові території на Запоріжжі

Мелітопольський напрямок (лінія фронту південніше міста Оріхів Запорізької області) залишається єдиним, де минулої доби бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції.

Про це в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Павло Ковальчук.

Таким чином, він фактично заперечив попереднє ранкове повідомлення ГШ ЗСУ про те, що наші захисники вели контрнаступ окрім Мелітопольського ще й на Бахмутському напрямку…

Вже «мовчимо» про переконливі дані за наші штурмові дії на Лиманському (Кремінському) та Бердянському напрямках, про що ми повідомляли раніше.

А авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував наше просування в самій західній частині фронту на Запоріжжі – південніше Кам’янського.

Дивись для порівняння скріншоти його карти за четверте вересня та сьогодні. На останньому ми синіми стрілочками умовно позначили звільнені території. Цікаво, що Сили оборони тут збільшили, як сіру зону (первинного звільнення), так і ту, на якій надійно закріпилися (зелений колір).

На початку минулого літа ЗСУ з важкими боями звільнили тут села Лобкове і П’ятихатки, але після того на цій ділянці фронту ситуація заспокоїлася. Останні ж просування, вірогідно, сталися «по-тихому».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голый военный приставал к женщинам на улицах Чугуева: видео

26.06.2018 - 11:59
По улицам Чугуева Харьковской области ночью 25 июня разгуливал обнаженный мужчина. Очевидцы уверяют, что он приставал к девушкам. Человека «нейтрализовали», проще говоря, скрутили ему руки молодые ребята. Якобы на поведение ...

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017
Компания Google назвала самые популярные видео ...

Мустафа Найем попал в аварию: видео

19.01.2017
Неприятность приключилась с нардепом Мустафой ...