ЗСУ підірвали міст в окупованій Василівці на Запоріжжі
Винищувач «Су-27» Повітряних сил Збройних сил України високоточною керованою авіаційною бомбою знищив або серйозно пошкодив автомобільний міст через водойму поблизу міста Василівка Запорізької області.
Це, до речі, важливий логістичний шлях в ближньому тилу російських окупнтів на західному фасі Оріхівського напрямку, звідки противник загрожує безпосередньо місту Запоріжжю.
Про це з посиланням на наших захисників повідомив військовий Телеграм-канал «Соняшник», який спеціалізується на авіаційній тематиці та адмініструється відповідними спеціалістами:
«Епічні кадри знищення логістичних шляхів ворога, а саме мосту в Василівці від наших Потужних козаків на «Су-27». Працюють кращі люди, допомагаємо побратимам на землі як можемо».
Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих розвідувальним безпілотним літальним апаратом, оператори якого скоригували удар і зафіксували пряме влучання КАБу по мосту з потужним вибухом.
Подпишитесь на новости
























