Бійці Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських загарбників в районі частково окупованого села Георгіївка (західніше раніше захопленого ворогом містечка Мар’їнка) на Курахівському напрямку.
Якщо ми не помиляємося були знищені або пошкоджені щонайменше чотири танки-сараї, дві бойові броньовані машини і багі інтервентів. В кожну машину влучили по кілька баражаючих боєприпасів.
«Злюки Бобри» не вказали, де це сталося. Геолокував місце події блогер і український патріот з окупованого з 2014 року Донецька, який веде сторінку «Necro Mancer» в соціальній мережі «Х».
