ЗСУ перерізали трасу Сватове – Кремінна

На Куп’янському (Сватівському) та Лиманському (Кремінському) напрямках російські окупанти обороняються, заявив у вечірньому зведенні речник Генерального штабу Збройних сил України Олдександр Штупун. І це може означати, що ЗСУ наступають.

Так вважає американській Інститут дослідження війни (ISW) – на мапі в своєму останньому звіті його експерти показали, що ЗСУ широким фронтом перерізали трасу між Сватовим і Кремінною, звільнивши Червонопопівку. 

Український ресурс «deepstatemap.live» вчора вважав, що ЗСУ підійшли до Червонопопівки, але сьогодні передумав. Не виключено, що його попросили це зробити.

Але Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сьогодні ввечері повідомив: «Червонопопівка – йдуть бої в населеному пункті. Житловка – бої на підступах до населеного пункту. Медвеже (на жаль, не знайшли його на мапі) – Україна; на жаль, окупанти повністю знищили село».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Мультипликационный клип-пародия с песней группы Scorpions

22.11.2015 - 18:26
Вот только пародия не на немецкую рок-группу, а на некоторых исполнителей различных талант-шоу. А вообще, если серьезно, то все задумывалось как тест. Кто заржёт — тот псих! Приятного просмотра и ...

Покемономанія на Вінниччині

02.08.2016
Покемономанія вже у Вінниці. Ця ...

Крокодилы научились выживать в замерзающих водоемах: видео

05.02.2019
Крокодилы научились жить подо льдом ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...