ЗСУ перехопили ініціативу у Бахмуті

Російські окупанти отримали на горіхи в Бахмуті: «Трохи дали пи…ди кацапам». Про це повідомив боєць Збройних сил України, який веде Телеграм-канал «Передович0к» і щоденно об’єктивно описує ситуацію на фронті в місті. Коли ми відступали внаслідок нестачі зброї і особового складу, він про це теж писав.

«Передович0к» навіть вперше написав, що наших захисників в Бахмуті досить багато: «На цю хвилину ситуація максимально під нашим контролем, ворог зазнає великих втрат при намаганнях якось зайти або прорвати лінію». 

А ось в Яковлевці північніше Бахмуту ситуація найбільш загрозлива – по даним Телеграм-каналу «Донбас Оперативний», ворог не тільки наступає, але й намагається оточити бійців ЗСУ. 

Теоретично, відступ є куди меншим злом за оточення. На карті видно, що ЗСУ самі могли б спробувати оточити штурмуючі підрозділи агресора, але нам невідомо, чи є для цього в нас ресурси.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове сняли на видео, как на остановке парочка занималась любовью

08.08.2017 - 15:35
Секс на остановке устроили пациент психбольницы и пьяная женщина Нравы некоторых людей не устают шокировать. А если к проблемам с воспитанием добавить еще алкоголь и психическое расстройство, то на выходе ...

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018
Когда ты звезда, твое имя ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...