ЗСУ перебили багато загарбників у Бахмуті

Прикордонники в Бахмуті у ближньому бою щільним вогнем зі стрілецької зброї відбили атаку російських окупантів свого опорного пункту. А мінометний підрозділ прикордонників накрив влучним вогнем іншу штурмову групу ворога ще на марші.

Про це сьогодні ввечері на своїх медіа-ресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України: «Загалом підрозділи вогневим ураженням знешкодили десять інтервентів: одного окупанта вбито, ще дев’ять поранено».

Тим часом, Телеграм-канал Донбас Оперативний» звернув увагу на змістовне пояснення ситуації в Бахмуті від одного з українських військових, дивись скрін.

Фактично він підтверджує те, що раніше казали і Олександр Сирський, і Володимир Зеленський – це «м’ясорубка» по перемелюванню переважаючих сил ворога.

І краще по-максимуму її використати в Бахмуті, сподіваючись, що в агресора вже не вистачить сил на захоплення інших міст. Бо в «чистому полі» таку «м’ясорубку» влаштувати складно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы из гаубиц лупили по Светлодарску под видеосъемку беспилотника ОБСЕ

12.01.2017 - 13:12
Редкий случай — мониторинговая миссия ОБСЕ на Донбассе не просто констатировала, что услышала энное количество выстрелов с востока на запад или какого-то другого «зашифрованного» направления, а четко указала на то, ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...