ЗСУ оточили і зачищають окупантів в Куп’янську
В частково окупованому місті Куп’янськ Харківської області російські загарбники знаходяться переважно в одному кварталі багатоповерхової забудови, перебуваючи практично у повному оточенні Сил оборони на землі.
Про це заявив начальник управління комунікації Угруповання об’єднаних сил Віктор Трегубов: «Тому мова йде зараз, щоб завершити зачистку безпосередньо цього кварталу й бажано без жертв з боку українських військових».
Він уточнив, що спроби противника прорватися до оточених в Куп’янську загарбників провалюються: «А це означає, що ці люди не отримують поповнення». Однак, нагадаємо, їжу, воду і боєприпаси ворожі штурмовики отримують шляхом скидів з безпілотних літальних апаратів.
Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState» на своїй актуальній карті фіксує впевнений контроль Збройних сил України більше двох третин адміністративної площі Куп’янська. Ворог контролює до 5%, решта в сірій зоні активних боїв.

Подпишитесь на новости


