ЗСУ одночасно знищили чотирьох полковників окупантів

Заінтригував блогер і полковник Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц, оприлюднивши один й той самий текст на своїх сторінках в соціальних мережах «Твіттер» і «Фейсбук», а також у власному Телеграм-каналі (дивись скрін).

Судячи з усього, він вказує на ліквідацію всього керівного складу четвертої окремої мотострілецької бригади квазіутворення ЛНР: командира М і начальник штабу М (обидва полковники). Заступник комбрига Я (теж полковник) важко поранений: «Надія на демобілізацію велика».

Але третій «двохсотий» полковник в цій компанії вже є – заступник командувача другого армійського корпусу (ЛНР) ЗС РФ Т.

Крім того, ліквідовані й поранені ще до двадцяти російських окупантів. Кількість знищеної військової техніки уточнюється.

Вірогідно, це наслідки сьогоднішньої «бавовни» в Луганську, де завжди знаходився пункт постійної дислокації четвертої бригади.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как вылечить зависимость от смартфонов, – курьезный способ: видео

13.02.2017 - 19:30
Девушка, занятая смартфоном, влетела в фонтан Камеры видеонаблюдения – золотое дно для тех, кто коллекционирует различные интересные жизненные ситуации. На одну из них, расположенную в торговом центре, попали интересные кадры, ...