ЗСУ можуть обрізати фланги ПВК «Вагнера» під Бахмутом

Ватажок російської приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин знову «поліз в пляшку» до міністерства оборони РФ, заявивши буквально наступне: «Збройні сили України готові різати наші фланги. Йде зрада всередині Росії. Нас вистачить ще на два-три тижні».

Мова, звісно, за Бахмут, який багато хто з рашистських же воєнних блогерів порівнює зі Сталінградом, котрий під час другої світової війни німецькі фашисти майже захопили, але потрапили в оточення.

Тим часом, вітчизняний військовий експерт «DeepState» в звіті за 25 квітня вказує на критичне становище захисників міста:

«Ситуація в Бахмуті надзвичайно важка. На трасі через Хромове — без змін. Інформація про те, що пі..ри (окупанти) зайняли Хромове — фейк. Але в самому місті ворог має суттєві успіхи по всій лінії зіткнення, окрім району «літачка». За попередніми даними, кацапи дійшли до перехрестя Ювілейної та Чайковського.

Ворог стягує резерви та проводить артилерійську підготовку для фінального штурму західної частини Бахмута. В Бахмуті останні чотири місяці й так не солодко через ворожу артилерію, а ще й через зменшення зони контролю це пекло виросло в рази…».

Втім, яким би критичним не було становище Бахмута, це ще не означає, що Пригожин даром хвилюється. Німці теж майже повністю захопили Сталінград, і навіть вже святкували цю подію в Берліні…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как кавказцы обворовали в Киеве экс-министра

07.11.2017 - 18:50
Воры в Киеве распоясались совсем. К примеру, сегодня в кафе Ярославом Валу бывшего министра Сергея Терехина и эсс-главу Главного контрольного управления Аминистрации президента Анатолия Балюка обчистил лица кавказской национальности. Как ...

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016
Поліція і дорожний контроль з’ясовували ...

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017
Кошмарная история произошла 25-го мая ...

Разгрузка арбузов профессионалом

05.12.2015
Видеосюжет рассказывает о том, как ...