ЗСУ контратакували довкола Авдіївки

Російські окупанти продовжують інтенсивні «м’ясні» штурми навколо Авдіївки. Рашистські «воєнкори» рапортують про їх успіхи, однак надати геолоковані відео чи фотодокази не можуть.

Не побачили їх в останньому зведенні про російсько-українську війну і експерти американського Інституту вивчення війни (ISW). При цьому вони вказали, що Збройні сили України контратакували в промзоні Авдіївки та біля Степового, хоча теж без доведеного успіху.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування інтервентів північніше окупованої Красногоріввки: «Ворог захопив спостережний пункт південніше (вільного) Новокалинового».

У зв’язку з цим потрібно вказати дві речі. По-перше, втрачену позицію було дуже важко утримати, оскільки вона була оточена ворогом з трьох сторін. По-друге, цей незначний успіх агресора не має прямого відношення до лінії фронту довкола Авдіївки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016 - 13:39
Над Львовом было заметно падение некоего небесного тела. Судя по видео, которое горожане засняли вечером 23 января 2016 года и выложили в соцсети, пролетая, объект сгорел в плотных слоях атмосферы. ...

Мастерский разворот длинномерного грузовика на узкой дороге

18.12.2015
У водителя длинномерного грузовика возникла ...

Беспилотник научили искать мины и наносить их расположение на карту (видео)

11.12.2015
Программист Дирк Гориссен создал беспилотный ...