ЗСУ касетними снарядами знищили загони окупантів під Авдіївкою

Російські окупанти змогли прорватися за залізницю північніше Авдіївки (біля Степового) і готуються звідти атакувати авдіївський коксохімічний завод (з півночі). Раніше загарбники підійшли до АКХЗ з північного сходу, захопивши його терикон.

Про це в сьогоднішньому звіті про російсько-українську війну, серед іншого, повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму зведенні за друге листопада загалом фактично заперечив цю інформацію, заодно пояснивши, звідки вона взялася:

«Авдіївський відтинок. Інформація, що кацапи мають успіхи північніше Степового, не відповідає дійсності, як і їх «малюнки» до Тоненького та Сєверного. Ворог продовжує забігати, як за залізницю, так і на АКХЗ. Але станом на 18:00 другого листопада ні в одному з цих місць він не закріпився і відступив з втратами. Смак американської демократії у вигляді касетних снарядів робить свою справу».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Приспособление для чистки снега с крыш (видео)

10.01.2016 - 16:01
Продолжается сезон снегопадов. И тем, кто живет в частных домах, прибавилось забот по уборке снега с дорожек, а также с крыш домов и сараев. Те, у кого большие площади и ...