ЗСУ касетними снарядами знищили підрозділ окупантів під Кринками

Погана підготовка і координація російських загарбників не дозволяє їм вибити Сили оборони з лівого (окупованого) берега Дніпра у Херсонській області попри те, що ворог має тотальну чисельну перевагу, а Збройні сили України зіткнулися з логістичними труднощами.

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про хід російсько-української війни з посиланням на власну розвідку, серед іншого, повідомило Міністерство оборони Великобританії.

З якими саме «логістичними труднощами» зустрілися ЗСУ, МОВ не вказує. Раніше про це писали деякі інші джерела, але теж без конкретики. Лише одного разу ми бачили повідомлення про те, що через морози артилерія ЗСУ змушена розбивати лід на Дніпрі, аби забезпечити постачання нашого гарнізону на лівому березі.

З іншої сторони, безсумнівним є те, що наш десант (точніше, морська піхота) може триматися лише в прибережній зоні під прикриттям артилерії, дронів і систем радіоелектронної боротьби з високого правого берега.

І блогер та боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) дає зрозуміти, що цей дах працює. Так, у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він оприлюднив відео удару касетними артилерійськими боєприпасами по штурмовій групі загарбників на лівому березі:

«Касети» — це кайф! Лівий берег. Хлопці десятками знищують орків та стримують щоденні спроби просування русаків».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В зоопарке США слон уснул под водой: видео

24.07.2020 - 15:14
Слон по кличке Полковник вначале боялся воды, но потом ему так понравился бассейн, что он уснул в воде. В зоопарке Форт-Уэрта, штат Техас, на видео сняли сон азиатского слона по ...

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018
Забойное видео от эстонских акробатов ...

ВСУ уничтожили позицию оккупантов: опубликовано видео

25.06.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин обнародовал ...