ЗСУ і спека знищили позиції окупантів на Херсонщині

В районі частково звільненого й ущент знищеного села Кринки на Херсонському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили чотири атаки російських окупантів: «Втрат позицій не допущено».

Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив наступне:

«Майже тридцятикілометрова зона лівого берега Херсонщини вигоріла внаслідок бойових дій разом з орками та їх позиціями. Нехай стане нам сил відбити наші рідні края, і ми посадимо там новий ліс, головне щоб здохло побільше орків».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

10 впечатляющих 3D-рисунков на асфальте, которые стали современными достопримечательностями: видео

15.01.2017 - 17:07
3D-стрит-арт настолько захватывает воображение и дает такой большой приток зевак и туристов, что мгновенно становится местной достопримечательностью. А если увидеть эти реалистичные водопады, обрывы и мосты живьем, просто взрывается мозг. ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...

Мощный ураган «Харви» терзает Техас: видео, фото

26.08.2017
У побережья Мексиканского залива бушует ...