Зимові канікули в українських школах: коли відпочиватимуть діти

Вже незабаром в країні розпочнуться зимові канікули. Але коли точно, на це питання відповіді немає, бо є нюанси.

На тлі повномасштабного вторгнення РФ реальні дати й тривалість канікул для школярів затверджують на місцях — в кожній окремій школі, місті, громаді чи області. Взагалі, за законом — це прерогатива саме шкіл, але вони завжди прислухаються до рекомндацій від місцевої влади, а та, в свою чергу, до натяків від міністерства…

В цілому, у воєнний час терміни канікул можуть залежати від безпекової ситуації, температурного режиму, ситуації зі світлом (електроенергією). Крім того, цього року дехто з учнів не відпочивав восени, тому матиме довші канікули взимку.

Згідно з даними Міністерства освіти й науки, поточний навчальний рік буде дещо довшим, ніж зазвичай. Він має тривати з 1 вересня 2023 року до 28 червня 2024 року.

При цьому орієнтовний графік канікул виглядає так:

  • зимові канікули — з 23 грудня 2023 року до 7 січня 2024 року, або ж з 30 грудня 2023 року до 14 січня 2024 року;
  • весняні канікули — 25-31 березня 2024 року;
  • літні канікули — із дня закінчення навчального року до 31 серпня 2024 року;

Останні дзвоники у більшості шкіл можуть пройти 31 травня наступного року. Водночас до 28 червня 2024 року можуть тривати компенсаторні заняття для подолання освітніх втрат, атестація та інші заходи освітньої програми.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016 - 21:38
После достаточно скандального заявления ведущего эксперта Центра военно-политических исследований МГИМО Михаила Александрова относительно выжидания момента для масштабного наступления и бомбежек Украины в Москве озвучили позицию и по Беларуси. Для казалось ...

В Израиле толстых ежей посадили на диету: видео, фото

06.01.2018
Ожирение, как оказалось, болезнь, которая ...