Зі Spotify зникли пісні російських співаків-пропагандистів

Зі стрімінгового сервісу Spotify зникли пісні кількох російських співаків, що потрапили під санкції за підтримку розв’язаної Кремлем війни в Україні.

Так, зникли з платформи Олег Газманов, Поліна Гагаріна, Shaman, Юлія Чичєріна, Григорій Лєпс, гурт «Любе» та деякі інші посіпаки Путіна і фанати війни проти України.

Раніше проти багатьох з цих виконавців США та Євросоюз запровадили санкції.

Наразі невідомо, чи це сам сервіс видалив пісні російських співаків-пропагандистів, чи це результат стороннього зламу серверів.

У серпні минулого року американська співачка Тейлор Свіфт стала першою виконавицею, яка досягла 100 мільйонів слухачів на Spotify щомісяця.

На сьогодні на стримінговому сервісі є понад 100 млн треків, з який десятки мільйонів були прослухані менш як 1000 разів протягом останнього року і в середньому генерували 0,03 долара на місяць.

Стримінговий сервіс Spotify, відповідно до нової політики виплат роялті, з 2024 року платитиме артистам тільки за ті пісня, які досягнули 1 тис прослуховувань за попередні 12 місяців. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017 - 14:01
Военные показали трофей, добытый с новыми позициями Заняв новые позиции у Донецка, бойцы батальона «Киев» показали журналистам Военного телевидения Украины «быт» боевиков, бросивших свои вещи. По словам военнослужащим, ранее тут ...

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018
Военное телевидение Донбасса показало кадры ...

Дурак дурака тянет на буксире (видео)

15.09.2015
Ребята решили не просто отбуксировать ...