Журналісти з’ясували нові подробиці таємного життя Путіна

Президент РФ Путін і в минулому гімнастка та ймовірна мати його дітей Аліна Кабаєва живуть разом у резиденції на Валдаї та користуються коштами Путіна з кіпрського офшору Ermira Consultants — ця компанія є «общаком» для Путіна і його оточення. 

Розслідування про це зробило видання Проект.

Путін і Кабаєва найчастіше живуть у резиденції на Валдаї, яка вже обросла віп-селами навколо.

Для купівлі елітної нерухомості вони користуються коштами Путіна, захованими на Кіпрі. В основному кошти відмиваються через компанію Ermira Consultants, на яку записані частки у важливих для Путіна підприємствах.

Журналісти зустрілися з колишнім менеджером бізнесу одного з найближчих друзів президента, який мав стосунок до управління таємною фінансовою мережею, до складу якої входила і Ermira.

Співрозмовник розповів, що до 2015 року компанія належала підставній особі — адвокату із Санкт-Петербурга Владиславу Копилову, але насправді з рахунків Ermira оплачували покупки для Путіна і його близьких. Також він купував із цих грошей квартири і будинки.

Компанію Ermira джерело видання назвало «общаком». З 2015 року володіння офшором ймовірно перейшло до людей олігарха Аркадія Ротенберга. Джерело видання розповіло, що близькі Путіна особисто зустрічалися з Ротенбергом, Юрієм Ковальчуком та їхніми підлеглими і говорили, що їм потрібно. Після цього вони на гроші фірми Ermira купували житло: наприклад, 2011 року Кабаєвій купили на ці гроші чотири квартири в Сочі й оформили на довірчих осіб.

Також журналісти з’ясували, що кіпрська компанія збагачувалася і на кругообігу акцій НМГ, головою ради директорів якої є Кабаєва.

У 2013 році Ermira придбала 7,5% акцій за 76 млн євро, але вже через три місяці, імовірно, продала їх структурам Геннадія Тимченка на 65,6 млн євро дорожче.

Відзначимо, що право власності на всю нерухомість, яку купує путінський офшор, належить його компанії або підставним особам, а не його родичам напряму.

Також журналісти з’ясували, що Путін і Кабаєва живуть разом. Помічниці та двоюрідні сестри гімнастки постійно бувають у резиденції Путіна на Валдаї, а одна з сестер навіть має житло неподалік.

Для Кабаєвої та дітей побудували окремий дерев’яний терем на території резиденції на Валдаї, такий самий окремий будинок для неї є поруч із його палацом.

У 2021 році біля терема Кабаєвої було споруджено човновий причал, з якого можна переплисти канал і опинитися в парку площею 28 гектарів.

Околиці резиденції є заповідними місцями, зокрема включають територію Валдайського національного парку, що охороняється законом.

Однак у 2018 році для Путіна побудували таємну залізницю, якою він приїжджає до резиденції, імовірно, на своєму бронепоїзді.

Загалом Кабаєва та її близькі користуються нерухомістю на суму щонайменше 120 млн доларів.

Крім прибудов до палаців Путіна, у Кабаєвої є найбільший пентхаус у Росії. Він розташований у житловому комплексі «Королівський парк» у Сочі, його також купили на кошти з «общака» Путіна на Кіпрі, що зайвий раз доводить зв’язок Кабаєвої з ним.

Площа пентхауса становить 2600 квадратних метрів, у ньому є басейн, кінотеатр, патіо і власний вертолітний майданчик, а дизайн розробляв Валентин Юдашкін.

У 2021 році пентхаус Кабаєвої визнали «найбільшою квартирою Росії».

Нагадаємо, Мінфін США на початку серпня минулого року розширив санкції проти Росії та включив до списків Аліну Кабаєву, кількох російських олігархів, а також голів кількох окупованих українських міст, призначених на ці посади владою РФ.

Олімпійську чемпіонку з художньої гімнастики Аліну Кабаєву називають коханкою президента Володимира Путіна. Дехто з розслідувачів каже, що вони одружені і мають спільних дітей. З кінця весни 2022 року Кабаєва, яка також очолює раду директорів «Національної медіа групи», вже перебувала у списках санкцій Євросоюзу, Великобританії та Канади. Газета Wall Street Journal у квітні писала про побоювання серед американських чиновників, що Путін «відреагує агресивно» на санкції проти Кабаєвої.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мелания Трамп жестоко обошлась с президентом, появилось видео

03.02.2018 - 22:32
Первая леди США Мелания Трамп вновь поставила президента в неловкое положение. В аэропорту Палм-Бич во Флориде, сойдя с трапа самолета, она нарушила протокол, отказалась фотографироваться с Дональдом Трампом. Мелания не только ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...

Хасиды на границе надели шаровары и спели гимн Украины

17.09.2020
Продолжаются мытарства хасидов, которые пытаются ...

Бразилец Роджер забил фантастический гол: видео

16.03.2017
Нападающий бразильского «Ботафого» Роджер забил ...