Жінка спіймала табун коней за допомогою бюстгальтера

Американка Тейлор Андерсон з Нью-Мексико викликала у соцмережах фурор, оприлюднивши відео, на якому вона за допомогою бюстгалтера змусила повернутися до загону коней-втікачів. Її історію опублікував Newsweek.

Андерсон, яка володіє кіньми вже 28 років, того дня відволіклася і забула замкнути ворота свого загону для коней. Через десять хвилин, стоячи на ґанку, Андерсон почула гуркіт копит і побачила, як її коні біжать до будинку сусіда.

Недовго думаючи, Андерсон побігла за ними. Діставшись до коней, вона зрозуміла, що їй нема чим вести їх назад.

Поміркувавши, вона вирішила використати свій бюстгальтер як імпровізований повідець, щоб вести коней. Вона була впевнена, що перебуває досить далеко від сусідів, щоб ніхто не помітив її.

«Я відразу ж спіймала Мані, мого 12-річного чистокровного гонщика, тому що він провокатор. Решта коней підуть за ним», — пояснила вона. Коли Мані опинився «в пастці», вона почала вести його назад, а решта пішли за ним.

Кілька років по тому, переглядаючи свій телефон, Андерсон натрапила на відео інциденту і вирішила поділитися ним у TikTok, де відтоді воно набрало понад 7,8 мільйона переглядів.

«Абсолютно новий сенс у топі з бретельками», — пожартував коментатор Лаєнса. Глядач shanoosie2 сказав: «Мем, нам потрібно, щоб ви розповіли про бренд. Бюстгальтер, який може вести цілого КОНЯ, напевно підтримає моїх дівчаток».

Реакція в Інтернеті залишила Андерсон у роздумах: «Реакція на моє відео зробила мій день кращим. Я не могла перестати сміятися над творчими речами, які говорили люди», — сказала вона.

Один коментар, який особливо їй сподобався, звучав так: «Імпровізуй, адаптуйся, долай», на що вона відповіла: «Девіз морських піхотинців і скотарок».

«Потрібно бути міцним як цвях, швидко думати, діяти нестандартно і виконувати свою роботу», — пояснила вона.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Хозяин ресторана «Сулугуни» опубликовал новое видео задержания Саакашвили

12.02.2018 - 16:40
Помимо Давида Сакварелидзе, видео задержания Михаила Саакашвили опубликовал еще и владелец ресторана «Сулугуни» Андрей Задорожный. По его словам, это была «жесть», его сотрудники чуть не умерли со страха. Задорожный пишет, ...

Отпущенный судом винничан совершил очередное зверское убийство (видео)

12.12.2015
Винницкий горсуд приговорил 23-летнего мужчину ...