Зеленський заявив, що у Путіна є лише дві опції

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Путін деградував і в нього є лише дві опції попереду: бути на лаві підсудних у Гаазі чи бути вбитим одним зі своїх поплічників.

Про це він заявив у своєму виступі на Мюнхенській безпековій конференції 17 лютого.

«Можна мати різне ставлення до міжнародних інституцій, але ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна за викрадення та примусову депортацію дітей з України чітко демонструє, де повинна завершитися кар’єра Путіна. Він має лише дві опції попереду: бути на лаві підсудних у Гаазі або бути убитим одним із його поплічників», — зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що роки самоізоляції Путіна та його безкарності призвели до його повної деградації.

«Він зараз відкрито виправдовує Гітлера, кажучи, що той не винен за Другу світову війну. Він зробив геноцид людей звичайною частиною своєї політики», — зазначив глава держави.

Він додав, що Путін вбиває усіх, кого хоче: чи це лідер опозиції, чи будь-хто, хто здається йому ціллю.

Саме тому, за словами Зеленського, після вбивства російського опозиційного політика Олексія Навального було б абсурдно сприймати Путіна як легітимного голову російської держави.

«Він — головоріз, який утримує владу через корупцію і насильство. Прибуття на його так звану інавгурацію, потискання його руки, сприйняття його як рівного було б презирством до природи політичної влади», — заявив президент України.

Нагадаємо, вчора Зеленський під час спільної пресконференції з Шольцем звинуватив Путіна у смерті Навального.

«Щойно стало відомо, що в російській тюрмі загинув Олексій Навальний. Очевидно він убитий Путіним, як і тисячі інших закатованих, замучених через одну цю істоту. Путіну все одно хто загине, аби тільки він зберіг свої позиції», — зазначив Зеленський.

У січні Зеленський під час спілкування з учасниками Всесвітнього економічного форуму в Давосі сказав, що український народ ніколи не пробачить президенту фашистської Росії Путіну та його оточенню розв’язання повномасштабної війни. 

«Справедливість має бути у вироках, у вироках і в конкретних людях, яким вироки, в конкретних роках і в конкретних місцях, де вони повинні провести довгу, дуже вірю у справедливість, довгу багаторічну «відпустку». Питання саме справедливості. Моральний дух тримає бажання українців бути вільними, і за свободу, і за права людей, і за свій вибір: як ти хочеш жити, кого ти хочеш обирати, кого ти хочеш любити, де ти хочеш відпочивати. От за цей вибір, саме за свободу і бореться український народ. Бореться абсолютно сміливо, міцно, і я вважаю, що він бореться за наші з вами спільні цінності», – пояснив глава української держави.

«Перш за все, український народ ніколи не пробачить Путіну та його оточенню і всім тим, хто спонсорував увесь цей тероризм, хто відібрав життя наших людей, наших дітей, час… Казати про якісь пробачення, чи як-то кажуть «час грає на користь і Путіну», і що люди в Україні забудуть – ні. Відпочивати і на цьому світі, і на іншому він спокійно не буде. Ні його діти, ні його онуки», – заявив Зеленський.

Він підкреслив, що українці – не терористи, тому це будуть кримінальні, судові процеси, і обов’язково буде відповідальність, бо інакше російський терор повториться.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Винницы пассажир ехал, вцепившись в троллейбус снаружи: видео

26.01.2018 - 16:47
С появлением Ситуационного центра в Виннице узнают массу интересного о том, что происходит на улицах, когда рядом нет стражей порядка. Как только камера видеонаблюдения зафиксировала на лесенке с тыльной стороны ...

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015
А вы умеете мыть посуду? ...