Зеленський висловився про мирний план Трампа

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що готовий вислухати «мирний план» колишнього лідера США Дональда Трампа щодо війни в Україні. Але підкреслив, що Україна не буде віддавати свої території Росії.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю телеканалу Fox News, оприлюдненому напередодні.

«Я готовий (вислухати Трампа – ред.). Якщо у нього є дуже конкретний «мирний план», він може поділитися ним зі мною. Так, ми можемо зупинити цю війну, якщо ми віддамо Росії Донбас і Крим. На мою думку, наша країна не буде готова до такого мирного плану. І це не мирний план», – сказав Зеленський.

Дональд Трамп, як відомо, 6 листопада у дуже чемній формі відмовився від запрошення президента України Володимира Зеленського приїхати в нашу країну, щоб зрозуміти декілька важливих речей щодо можливостей завершити війну.

Свій коментар Трамп надав американському телеканалу Newsmax.

«Я з великою повагою ставлюся до президента Зеленського, але вважаю, що було б недоречно їхати в Україну в цей час. Зараз із ним веде справу адміністрація Байдена, і я не хотів би створювати конфлікт інтересів», – сказав колишній президента США.

Питання щодо створення «конфлікту інтересів» візитом в Україну — дискутабельне, але така трактовка має право на існування. Тим паче, що дипломатично відповідь побудована бездогано — і комплімент Зеленському, і констатація факту роботи діючого президента США…

Дональд Трамп в якості президента Сполучених Штатів Америки не зможе зупинити російсько-українську війну за 24 години, як обіцяв, хіба що залишить Україну на поталу Росії. Про це президент Володимир Зеленський заявив 5 листопада в інтерв’ю програмі «Meet the Press» американського телеканалу NBC, висловивши сподівання, що Дональд «не готовий здавати нашу територію цій жахливій людині (Путіну)».

При цьому Зеленський запросив Трампа в Україну і заявив, що йому вистачить 24 хвилини для того, щоб пояснити Дональду ситуацію. Якщо тільки план Трампа не в тому, щоб здати суверенітет України. Зокрема, Володимир згадав Джозефа Байдена, який, вірогідно, зрозумів деякі речі, перебуваючи в Україні. Адже з відстані погано видно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мальчик очень смешно рассказывает маме по телефону, как разбил ее Шевроле (видео)

16.09.2015 - 14:44
Все мы были детьми, да и в юности творили всякие глупости. Но глупость глупости рознь… Два российских мальчика решили покататься на родительском Шевроле одного из них. Но юношеская бестолковость, а ...

Крыса и спагетти. Смешное видео

23.10.2015
Сколько крысу не корми — ...