Зеленський відкинув переговори з Путіним

Російський президент Путін вже продемонстрував в порту Одеси формат діалогу, який він хоче вести з Україною. Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтервʼю для Le Monde та BFM TV, оприлюдненому у вівторок, 12 березня.

Він пояснив, що переговори Путін використає для паузи, щоб відновити свою армію і захопити всю Україну.

«Мені здається, як приклад, який ви самі наводили з Одесою, говорить про те, що його не цікавить жодні перемовини. І формат діалогу в порту Одеси він вже продемонстрував. А друге, ми проходили нормандський формат, який у нас був, ми проходили це», – заявив він.

Зеленський нагадав, що була велика кількість різних зустрічей не тільки у нормандському форматі, а також нижче на технічному рівні в мінському процесі.

«І там була велика кількість перемовин, там біля 200, там більше сотні точно. І для нього, для Путіна, це як кисень, ця пауза. Зрозумійте, ця пауза – це не мирні перемовини, це для нього подих, додаткова можливість, додатковий час для відновлення боєздатності своєї армії, яка сьогодні в складному становищі», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що Путін використає можливу паузу у боях для тренувальних місій мобілізованих, збільшення виробництва боєприпасів та військової техніки.

«На нас прилітають північнокорейські снаряди. На нас прилітає північнокорейська артилерія. До нас прилітають північнокорейські ракети. Це говорить не про те, що він не один, а з багатьма партнерами. Ні, це говорить про те, що у нього брак. Брак і дефіцит відповідної амуніції», – заявив Зеленський.

Він підкреслив, що якщо буде пауза, то це буде наступний «Мінськ», який дасть можливість Росії підготуватися.

«І в цей раз прийти з повною окупацією України, але вже не зробити тих помилок, які він наробив на самому початку», – заявив Зеленський.

Нагадаємо, у своєму виступі на Мюнхенській безпековій конференції 17 лютого Зеленський заявив, що Путін деградував і в нього є лише дві опції попереду: бути на лаві підсудних у Гаазі чи бути вбитим одним зі своїх поплічників.

«Можна мати різне ставлення до міжнародних інституцій, але ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна за викрадення та примусову депортацію дітей з України чітко демонструє, де повинна завершитися кар’єра Путіна. Він має лише дві опції попереду: бути на лаві підсудних у Гаазі або бути убитим одним із його поплічників», — зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що роки самоізоляції Путіна та його безкарності призвели до його повної деградації.

«Він зараз відкрито виправдовує Гітлера, кажучи, що той не винен за Другу світову війну. Він зробив геноцид людей звичайною частиною своєї політики», — зазначив глава держави.

У січні Зеленський під час спілкування з учасниками Всесвітнього економічного форуму в Давосі сказав, що український народ ніколи не пробачить президенту фашистської Росії Путіну та його оточенню розв’язання повномасштабної війни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Закарпатье из двух гранатометов обстреляли дом генерала милиции Варцабы: видео

28.01.2017 - 01:15
Чрезвычайное происшествие в Закарпатской области. Неизвестные из двух гранатометов произвели два выстрела по особняку бывшего начальника полиции Закарпатской и Ивано-Франковской областей Василия Варцабы. Гранаты попали в крышу, которая, естественно, загорелась. ...

Необъяснимые вспышки в небе

15.11.2014
В пятницу (14.11.2014 в 17:40) ...

На Собчак совершено нападение: появились подробности (видео)

04.03.2018
На Ксению Собчак совершено нападение. ...