Зеленський в ООН розкритикував Китай і Бразилію

Світ уже пройшов епоху колоніальних війн та бачив змови великих держав за рахунок тих країн, хто менший. Українці ніколи не приймуть, що їхній країні може бути нав’язане жорстоке колоніальне минуле замість нормального мирного життя.

Про це сказав президент Володимир Зеленський під час виступу на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку в середу, 25 вересня.

«І коли Китай і Бразилія намагаються перетворитися на хор голосів із кимось у Європі, із кимось в Африці, які кажуть щось альтернативне до повного і справедливого миру, виникає запитання. У чому справжній інтерес? Усі мають зрозуміти. Ви не зміцните свою владу за рахунок України», – заявив він.

За словами Зеленського, світ уже пройшов через колоніальні війни та змови великих держав за рахунок тих, хто менший, і всі країни, зокрема Китай, Бразилія, європейські держави, країни Африки та Близького Сходу, розуміють, чому це має залишитися в минулому.

«А українці ніколи не приймуть, чому хтось у світі вважає, що таке жорстоке колоніальне минуле, яке сьогодні нікого не влаштовує, може бути нав’язане Україні зараз замість нормального мирного життя», – наголосив він.

Зеленський зазначив, що хоче справжнього і справедливого миру для України, а альтернативні пошуки миру не приведуть до припинення війни.

«Можливо, хтось хоче отримати Нобелівську премію за заморожування замість справжнього миру, але єдині нагороди, які Путін дасть вам натомість – це ще більше страждань і катастроф», – зазначив президент.

«Коли дехто пропонує альтернативи, половинчасті плани врегулювання – так звані набори принципів – це не лише ігнорує інтереси та страждання українців, які найбільше постраждали від війни, це не лише ігнорує реальність, а й дає Путіну політичний простір для продовження війни та тиску на світ, щоб узяти під контроль більше країн», – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що будь-які альтернативні спроби домогтися миру «є спробами домогтися затишшя замість припинення війни, оскільки глобальна ініціатива – Формула миру – існує вже два роки».

Як відомо, китайсько-бразильська пропозиція миру закликає до негайного припинення бойових дій, деескалації ситуації та початку мирних переговорів між Києвом і Москвою, не вимагаючи від Росії виведення своїх військ із окупованих українських територій.

Президент України Володимир Зеленський назвав деструктивною позицію Бразилії і Китаю щодо завершення війни. Про це він сказав в інтерв’ю бразильському виданню Metrópoles, оприлюдненому 11 вересня.

За словами глави держави, мова йде про політичну заяву, яка не обговорювалася з Україною. І пропозиції «просто політичного примирення» з Росією не зовсім зрозумілі.

«Примирення чого? Що значить просто сісти і поговорити? (з Путіним – ред.). Він вбивця… Він повинен робити кроки, показувати, що він хоче закінчення війни. Не можна казати просто, що ми повинні робити кроки один одному на зустріч. Що за «один одному»?. Він зайшов, убив людей, захопив територію, а тепер Лула (президент Бразилії – ред.) каже, а давайте хай вони поговорять», – сказав Зеленський.

Він визнав, що підтримка такої країни як Бразилія, дуже допомогла би зупинити війну.

«У нас війна з Росією. Ви підтримуєте війну, або не підтримуєте війну. Якщо не підтримуєте, то допоможіть нам зупинити… «Хай Україна піде на компроміс»… Який компроміс? Просто віддати свою землю, забути, що вони вбивають наших людей? В чому компроміс? Це просто неприйнятні речі… Тому я вважаю, що це деструктивно», – зазначив президент і прямо сказав, що китайсько-бразильська пропозиція – це «також деструктивно».

Зеленський зазначив, що очікував від Лули більш енергійної позиції, а не просто «політичного умиротворення».

«На жаль, я вважаю, що бразильський уряд підтримує Росію. Я мав гарну розмову з президентом Лулою, і я думав, що він мене зрозумів. Я був вдячний за зустріч із ним, і я був дуже відкритий, абсолютно відкритий. Я думав, що він побачить у своєму досвіді розуміння того, що відбувається, а не просто політичне умиротворення», – сказав він.

Що було раніше? Так званий «консенсус» Китаю і Бразилії з шести пунктів щодо завершення війни в Україні здобув підтримку в більш як 110 країнах. Про це сказав спецпредставник уряду КНР з питань Євразії Лі Хуей під час поїздки до Бразилії, повідомило 1-го серпня МЗС Китаю.

Зрозуміло, що це певного роду маніпуляція, адже підтримка якихось пунктів, не означає підтримку чогось комплексного. Також невідомо, чи відповідає дійсності й заявлена кількість країн.

Фактично Китай підіграє фашистській Росії, яка хоче заморозити війну, щоб за певний період відновити військовий потенціал і спробувати захопити Україну.

Пекін демонстративно продовжує називати розв’язану Росією війну «українською кризою», що не відповідає реаліям, є вкрай образливим і свідчить про недружню політику Китаю.

У Бразилії при владі президент, який є комуністом за своєю сутністю, а тому й підтримує близькі йому диктатури.

Росія має секретний проєкт розробки військових безпілотників у Китаї – Reuters

Росія має в Китаї програму для розробки та виробництва безпілотників для війни в Україні. Про це повідомляє Reuters.

Росія створила в Китаї програму озброєнь для розробки і виробництва ударних безпілотників дальнього радіуса дії для використання у війні проти України. ІЕМЗ «Купол», дочірнє підприємство російської державної збройової компанії «Алмаз-Антей», розробило і провело льотні випробування нової моделі безпілотника під назвою «Гарпія-3» (G3) в Китаї за допомогою місцевих фахівців.

«Купол» повідомив міністерству оборони, що він може виробляти безпілотники, включаючи G3, у великих масштабах на заводі в Китаї, щоб зброя могла бути використана в «спеціальній військовій операції» в Україні — термін, який Москва використовує для позначення війни.

Міністерство закордонних справ Китаю повідомило, що не знало про такий проєкт, додавши, що в країні введені суворі заходи контролю за експортом безпілотників. Минулого тижня американські офіційні особи висловили занепокоєння щодо того, що вони назвали підтримкою Китаєм російської військової машини.

Дрон «Гарпія-3» здатний летіти на відстань понад 2000 км. Корисне навантаження становить 50 кг, йдеться у звіті Купола для Міноборони РФ. Зразки «Гарпії» та деяких інших моделей безпілотників китайського виробництва були доставлені у Росію для подальших випробувань, знову ж таки із залученням китайських експертів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Водитель снял на видео сход снежной лавины, накрывшей его машину

08.03.2019 - 11:53
Водители на шоссе в каньоне «Десять миль», который находится между Фриско и Коппер Маунтин, стали свидетелями, как снежная лавина сходит с горы и приближается к дороге. К счастью, никто не ...

Два попугая спели человеческими голосами (видео)

23.04.2016
Попугаев, которые имитируют голоса других, ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...