Зеленський: Ситуація на фронті не патова, переговорів з Росією не буде

Президент України Володимир Зеленський сьогодні у Києві під час пресконференції з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн зробив декілька важливих заяв з огляду на тривожні новини щодо ситуації з розвитком війни.

По-перше, глава держава заявив, що не вважає ситуацію на фронті патовою. Є певні проблеми, пов’язані з нестачею необхідної зброї, але над цим йде робота.

По-друге, він чітко відкинув існування на нього тиску щодо примушення до перговорів з Росією. Більше того, відкинув їх, як такі, що недоречні. 

«Це не патова ситуація. Росія контролює небо. Ми бережемо наших військових. Просто кидати, як Росія кидає як м’ясо своїх людей, ніхто не хоче… Як побороти це? F-16, треба чекати, коли хлопці навчаться, коли вони повернуться. Коли на фронті є ППО, військові йдуть уперед, використовують техніку… «Кілька військових хитрощів, і ви пам’ятаєте, Харківський регіон був звільнений», — сказав він.

«Ми не маємо права опускати руки. Яка альтернатива? Що, треба віддати третину нашої держави? Це ж буде тільки початок. Ми ж знаємо, що таке заморожений конфлікт, ми ж для себе зробили висновки», — сказав Зеленський.

«Треба більше працювати з партнерами щодо ППО, розблокувати небо, дати можливість нашим бійцям провести наступальні дії», — додав він.

Президент також спростував інформацію про тиск на нього з боку партнерів з метою перейти до переговорів із Росією.

«Усі знають моє ставлення, яке збігається зі ставленням українського суспільства. Ніхто не тисне на мене сьогодні. Все це було на початку війни і до війни. На сьогодні ніхто не тисне з лідерів ЄС, Сполучених Штатів…

Щоб ми зараз сіли з Росією розмовляли і щось їй віддавали – не буде такого».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Определены самые безопасные в своем классе автомобили 2016 года: видео

14.12.2016 - 17:38
Каждый год комитет Euro NCAP (европейский комитет по проведению независимых краш-тестов авто с оценкой активной безопасности и пассивной безопасности) публикует список лучших с точки зрения безопасности автомобилей в разных классах. ...

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей ...

Странное противостояние iPad и пулемёта M134 Minigun

02.12.2015
Ведущие YouTube-канала FullMag, специализирующегося на ...

Бойцы ВСУ уничтожили вражескую позицию огнем из БРМ: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись ...