Зеленський розповів, що його непокоїть в планах Трампа

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю британському телеканалу Channel 4 News, показаному ввечері 19 січня, вдруге запросив Дональда Трампа приїхати до України.

«Дональде Трампе, я запрошую вас до України, до Києва. Тож, якщо ви можете зупинити війну за 24 години, гадаю, цього буде достатньо, щоб приїхати».

Водночас Зеленський назвав «дуже небезпечним» те, що Трамп говорить про наміри «завершити війну» в Україні за 24 години.

«Тобто він каже, що буде самостійно ухвалювати рішення – я навіть не говорю про Росію – без обидвох сторін, тобто без нас… Це говорить, що якщо його ідея, яку ніхто не чув, не буде працювати для нас нашого народу, то він зробить все, щоб усе одно досягти донесення своєї ідеї. І ось це мене трішечки занепокоює», – пояснив він.

Насправді, всі б послухали Трампа, але ж він нічого не каже. А зупинити війну «за 24 години» можна, тільки пообіцявши РФ всі захоплені території, зняття санкцій і невступ нашої країни до НАТО. А Україні при цьому пригрозити відмовою в допомозі зброєю і фінансами. Інших варіантів не існує (якщо є, нехай він чи хтось інший назве). Така історія закінчиться тим, що Путін через декілька років просто кине Трампа і захопить усю Україну.

Нагадаємо, Трамп не тільки використовує в своїй передвиборній кампанії гасло про швидке припинення війни. Він ще фактично стримує своїх прихильників у Конгресі і Сенаті від надання пакету фінансової допомоги Україні, шантажуючи Байдена питаннями міграційної політики.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018 - 20:13
Главари ДНР в стремлении представить в черном свете ВСУ настолько завираются. что сами забывают, о чем лгали накануне. Напомним, вчера террористы сообщили, что возле Сигнального под Донецком был уничтожен КамАЗ ...

Появилось видео, как в Виннице злоумышленники разбирают Центральный мост

06.02.2018
В Ситуационном центре муниципальной полиции ...