Зеленський розповів про плани Кремля щодо захоплення Донеччини

Президент України Володимир Зеленський в своєму традиційному відеозверненні щодо підсумків дня, серед іншого, сказав, що не виключає ще однієї спроби фашистської Росії нанести в цьому році ракетного удару. Щоб українці зустрічали Новий рік у темряві.

Але всі російські плани не змінять того, що ми вистоїмо і виженемо ворога з нашої землі, сказа голова держави.

Що стосується ситуації, то вона не змінилися. При цьому він повторив заяву, яка декілька днів тому прозвучала з боку спікерів Генштабу. Заяву про те, що ворог не відмовився від планів захопити до Нового року Донеччину. Досить дивний план з урахуванням того, що залишилося дві доби, а росіяни вже шість місяців не можуть взяти Бахмут і села навколо нього. А є ще Слов’янськ, Краматорськ і багато інших вільних населених пунктів. Тобто плани Кремля явно нереальні…

«Ситуація на передовій за добу – без суттєвих змін. Найбільш гостро – Бахмут, Соледар, уся лінія на Донеччині. Ворог не відмовився від божевільної ідеї захопити Донеччину… Тепер вони ставлять собі завдання – під Новий рік.

Я дякую всім нашим хлопцям, які вже котрий місяць доводять окупантам, що це ми будемо ставити й досягати цілей на своїй землі. Дякую всім, хто захищає український Донбас! Усім, хто захищає нашу Харківщину! Усім, хто тримає наш південь! Хто захищає наш кордон…», — сказав Зеленський.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017 - 13:01
В Португалии, которая в этом году страдает от масштабных лесных пожаров, люди сняли видео редчайшего природного явления. Речь об огненном смерче. Сняли вихреобразное пламя в городе Арганил, правда, дата, когда ...

Джамала испугала оголившегося на Евровидении пранкера Седюка: видео

28.05.2017
Джамала впервые прокомментировала выходку Седюка ...