Зеленський розпочав кампанію проти участі спортсменів з РФ в Олімпіаді

У керівництві МОК останнім часом почали просувати ідею допуску російських спортсменів на літню Олімпіаду 2024 року в Парижі. Мовляв, нехай виступають під нейтральним прапором.

Зрозуміло, що це неприйнятно в світлі геноцидної війни фашистської Росії проти України, бо фактично виправдовує цю саму війну. Цивілізований світ має усіма засобами примушувати РФ і її народ відмовитися від війни. І бан для спортсменів  — це як раз один з інструментів такого тиску. Це посил: хочете великого спорту — вимагайте у своєї влади припинення війни.

Сьогодні президент україни Володимир Зеленський оголосив про початок «марафону чесності», який має вирішити проблему втягування росіян у спорт.

Даний марафон буде спрямований на очищення керівництва міжнародних олімпійських структур від лицемірства та будь-яких намагань витягнути у світовий спорт представників Росії.

Президент в свому вечірньому відеозверненні висловив розчарування, заявами очільника Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха, який хоче повернути російських спортсменів у міжнародні змагання. «Я неодноразово із ним говорив. І так і не почув, як він збирається захищати спорт від пропаганди війни», — зазначив Зеленський.

Він звернув увагу, що тиранії часто використовують спорт заради своїх ідеологічних інтересів. «Очевидно, що будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кров’ю», — сказав президент.

«Я не хочу розбиратися в тому, що саме стало мотивом для пана Баха, щоб просувати таку ініціативу. Але ми зробимо все, щоб світ захистив спорт від політичного та будь-якого іншого впливу держави-терориста, який просто неминучий, якщо російські спортсмени братимуть участь у змаганнях. І тим паче – у паризькій Олімпіаді.

Українські спортсмени змушені захищати життя своїх близьких і свободу нашого народу від російської агресії. Російські удари забрали життя сотень українців та українок, які могли збагатити світовий спорт своїм талантом.

Росія повинна зупинити агресію й терор, і лише після цього можна буде говорити про російську участь у контексті олімпійського руху. Олімпійські принципи та війна – фундаментально протилежні одне одному», — сказав Зеленський.

Також Зеленський запросив Баха в Бахмут, щоб він побачив на власні очі, що нейтральності не існує.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Тяжелый бой на Светлодарской дуге: опубликовано видео

27.02.2018 - 21:14
Волонтерская группа «Повернись живим» показала видео ночного боя на Светлодарской дуге. Сообщается, что в последнее время российско-террористические формирования стали вести себя дерзко и агрессивно. Прослеживается участие в боях пополнения из ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...