Зеленський: Путін для мене – ніхто

Президент України не зацікавлений у зустрічі з російським кривавим диктатором. Мало того, коли журналістка британського телеканалу «Sky News» запитала Володимира Зеленського, чи не пізно для переговорів з господарем Кремля, він відповів, що після повномасштабного вторгнення Путін для нього ніхто.

Насправді це дуже заполітизоване і занадто ідеологічне питання, на яке складно однозначно відповідати, адже життя і війна – речі дуже складні й непрогнозовані. Все залежить від обставин, які важко передбачити, а тим паче спрогнозувати їх перед виборцями, які чекають від тебе правильні відповіді, яких просто не існує.

Наприклад, захоче Путін вивести війська з України і виплатити репарації — чому б не провести переговори? Або, не дай Бог, обставини можуть скластися просто жахливо для України – зрештою, ми абсолютно залежні від Заходу вже три квартали (і в воєнному плані, і в економічному)…

Тому зарікатися не можна. І це пояснює певну «маневреність» Володимира Зеленського, який, працюючи, як мінімум, на трьох «фронтах» одночасно (внутрішньому, антиросійському і західному), змушений уникати точних формулювань:

«Мені це не цікаво. Не цікаво зустрічатися, не цікаво говорити… Я дійсно не розумію, хто приймає рішення в Росії. Я не хочу воювати на території Росії… Я можу вам точно сказати, якщо вони залишать нашу територію, війна припиниться».

Останнє дуже важливо чути Заходу, який прагне уникнути ядерної війни і вберегти Росію цілісною державою.

В той же час, президент продовжує вимагати від Заходу зброю – чим побільше і по-швидше. Подякувавши за танкові рішення, він попередив, що їхня кількість та час доставки в Україну є критично важливими, адже ворог наступає, засипаючи лінію фронту «гарматним м’ясом».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Погладь кота

27.10.2015 - 19:31
Погладь кота! Ведь он так просит. ...

Курьезная авария двух мотоциклов на гоночной трассе (видео)

30.09.2015
Курьезная авария произошла на гоночной ...