Зеленський провів переговори з Байденом

У японській Хіросімі на полях саміту Великої сімки відбулася зустріч президентів України і США.

У Білому домі розповіли про предмет розмови Джо Байдена з українським лідером. Основний посил незмінний — підтвердження намірів США допомагати Україні перемогти у війні проти РФ.

«Президент Байден наголосив на готовності США продовжувати надавати безпекову допомогу для задоволення нагальних потреб України на полі бою, включаючи сьогоднішнє оголошення про виділення додаткових 375 мільйонів доларів на боєприпаси та обладнання, а також для розбудови довгострокової спроможності України захищатися від російської агресії та стримувати її» – йдеться у повідомленні.

З цією метою лідери обговорили підтримку США спільних зусиль з нашими союзниками і партнерами з підготовки українських пілотів на винищувачах четвертого покоління, таких як F-16.

Вони також обговорили поточні зусилля, спрямовані на подальше зміцнення системи протиповітряної оборони України, оскільки Росія продовжує свої ракетні та безпілотні атаки на українські міста.

Крім того, Президент Байден наголосив на підтримці Сполученими Штатами та іншими країнами G7 відновлення України, включаючи зусилля з відбудови її енергетичної інфраструктури, а також впровадження Україною реформ, необхідних для реалізації її євроатлантичних прагнень.

Нагадаємо, що Зеленський в Японії провів двосторонні зустрічі з прем’єром Британіі Ріші Сунаком, а також з очільниками урядів Німеччини, Італії і Індії (Моді, як і Зеленського, запросили до Хіросіми в якості гостей). Крім того, відбулася зустріч із президентом Франції Макроном.

Всі країни Великої сімки в своєму спільному комюніке зазначили, що будуть посилювати підтримку України в протистоянні російській агресії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Bellingcat опубликовал новое фото и видео Бука, из которого сбили боинг МН17

19.10.2017 - 21:36
Международная расследовательская группа Bellingcat выложила новое фото зенитно-ракетного комплекса «Бук», из которого сбили малайзийский боинг МН17. «Joint Investigation Team выпустила новую фотографию «Бука» 332 в Украине в день падения MH17. Мы ...