Зеленський прокоментував атаку Кремля дронами

Президент РФ Путін на фоні провалу на фронті в Україні шукає способи мотивувати своє суспільство для подальшої агресії. Саме тому і робляться різноманітні провокації на кшталт атаки Кремля дронами.

Такої думки притримується президент України Володимир Зеленський, який сьогодні на брифінгу в Гельсінкі прямо заперечив участь нашої країни в цій атаці.

Нагадаємо, сьогодні вночі над Кремлем протягом 17 хвилин впали два БПЛА, після цього була невеличка пожежа. За даними російської сторони, дрони були заглушені і тому впали. Звинуватили в атаці Україну, одразу заявивши, що це була спроба вбивства Путіна.

Судячи з відео інцеденту, насправді ці БПЛА не могли навіть теоретично підірвати будівлю і причинити комусь шкоду. Більше схоже на виставу для залякування.

«Ми не атакуємо ані Путіна, ані Москву, ми боремося на своїй території, захищаємо свої села і міста. Нам зброї не вистачає навіть для цього… Тому – ми не атакували Путіна, ми це (міжнародному) трибуналу залишимо», — сказав Зеленський.

«Йому потрібно щось робити різке: то «замахи», то дрони, то якісь «гуси, які їх бомбили». Вони щоденно будуть вигадувати ті чи інші кроки. А все вирішується простіше: не треба нікого залякувати, не треба використовувати зброю, потрібно вийти з нашої території», — додав президент України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Австрии посетители выставки сломали секс-куклу с искусственным интеллектом: видео

28.09.2017 - 13:38
В австрийских «домах терпимости» достаточно высокой популярностью пользуются «умные» секс-куклы. Востребованность провоцирует создание новых моделей. Один из экспонатов был представлен на выставке электроники в городе Линц. «Саманта» стала настолько популярна, ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...